Wyniki eliminacji szkolnych powiatowego konkursu informatyczno-technicznego modelowania obiektów 3D „Laboratorium 3D”

1. Filip Twardowski, Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie, 87 punktów
  2. Joanna Kijko, Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce, 77 punktów
  3. Maja Snopek, Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce, 72 punkty
  4. Wojciech Walasek, Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, 70 punktów
  5. Adam Wojtaszko, Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, 67 punktów
  6. Hanna Rutkowska, Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, 61 punktów
  7. Remigiusz Zawada, Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, 57 punktów
  8. Bartosz Wójtowicz, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach, 56 punktów
  9. Natasza Jurkowska, Szkoła Podstawowa im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy, 54 punkty
  10. Dawid Wójcik, Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, 53 punkty

Wszystkim, ponad 50 uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy i zapraszamy do konkursu w kolejnym roku.

Finał konkursu odbędzie się w dniu 21 maja 2024 roku w godzinach 10.00 – 11.30, w budynku Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, Radawiec Duży 145, 21-030 MOTYCZ.

Galeria prac w/w uczniów

Zgłoszenie uczestnika konkursu „Laboratorium 3D”

Zgoda na udział w konkursie (pdf) – pobierz

Przykładowe prace:

Inne obszary naszej działalności

Stowarzyszenie SKAUT prowadzi działalność w zakresie wychowania oraz edukacji pozaformalnej.

Kolonie i obozy

Stwarzamy okazję do połączenia wakacji z przygodą i aktywnym wypoczynkiem.

Kursy i szkolenia

Korzystając z naszego doświadczenia kształcimy kadrę kierowniczą i wychowawczą.

Inicjatywy młodzieżowe

Realizując projekty  o charakterze lokalnym i międzynarodowym wykorzystujemy edukację pozaformalną.

Zajęcia survivalowe

Uczymy jak radzić sobie w sytuacjach trudnych, być samodzielnym, zaradnym i opanowanym.

Zajęcia artystyczne

Poznając różnorodne techniki zdobień odnajdujemy piękno w sztuce, tradycji i kulturze.

Zajęcia sportowe

Poprzez różnorodność doboru dyscyplin zarówno stricte sportowych jak i zabawowych promujemy aktywność fizyczną.

O nas​

Powstaliśmy w 1997 r. Ponieważ jako grupę przyjaciół połączyła nas idea harcerstwa, to nazwa naszego stowarzyszenia była dla nas oczywistym wyborem. Ideą działania pragnęliśmy nawiązywać do ruchu skautowego. Naszym podstawowym celem było i jest kształtowanie dzieci i młodzieży z wykorzystaniem elementów metody harcerskiej, survivalu, aktywizację sportową, artystyczną oraz gry i zabawy.

Nasi dotychczasowi partnerzy:

Nasze liczby:

Lat działalności

Stowarzyszenie SKAUT powstało w 1997 roku. Zdarza się, że wychowujemy i kształcimy dzieci naszych wychowanków 🙂

Wychowanków

To uczestnicy realizowanych przez nas projektów oraz organizowanego przez nas wypoczynku.

Programów i projektów

W trakcie naszej wieloletniej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów oraz napisaliśmy kilkanaście programów.

Opinie i rekomendacje

Realizując nasze projekty pamiętamy o ich ocenie przez ich uczestników. Prowadzimy ewaluację bieżącą i końcową by sprawdzić czy zaplanowane aktywności zakończyły się powodzeniem, poprawić jakość kolejnych projektów oraz dowiedzieć się, co o konkretnym projekcie myślą sami uczestnicy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie na temat realizowanych przedsięwzięć, prosimy o ich przesyłanie za pomocą formularza kontaktowego.

Zapraszamy do naszego biura do osobistego zapoznania się z wynikami ankiet na temat dotychczasowych działań (kolonie, obozy, wymiany młodzieży, realizowane projekty), opinią Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz rekomendacją Urzędu Miasta Lublin.

Poniżej publikujemy przykładowe opinie na temat naszej działalności.